O nas

EVEREST Nieruchomości

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach w obrocie nieruchomościami.

Początki działalności naszej firmy sięgają roku 1994, co czyni nas jedną z najdłużej działających firm w kraju wśród oferujących usługi pośrednictwa w zakresie sprzedaży, kupna, najmu lub wynajmu nieruchomości.

Działając aktywnie przez trzydzieści lat firma zdobyła ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku nieruchomości, zdobywając doświadczenie a zarazem zaufanie dotychczasowych Klientów.

Posiadamy licencje zawodowe pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości, a dla zapewnienia odpowiedniej obsługi na bieżąco uczestniczymy w licznych szkoleniach i warsztatach podnoszących nasze kwalifikacje z zakresu obrotu nieruchomościami.

Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) oraz Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON).

Działamy w ramach Sieci MLS– współpraca z nami zapewnia dostęp do oferty wszystkich biur nieruchomości oraz unikalnej bazy ofert off-market.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

Każdy ma swoje miejsce na ziemi, z nami na pewno je znajdziesz.

 

Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie apartamentów, mieszkań, domów, obiektów komercyjnych, nieruchomości gruntowych, a także w poszukiwaniu najciekawszych nieruchomości dla Naszych klientów. Jesteśmy z naszymi Klientami na każdym etapie procesu zakupu lub sprzedaży nieruchomości, począwszy od wykonania zdjęć, weryfikacji stanu prawnego, poprzez ich prezentowanie, asystę podczas aktu notarialnego i przy przekazaniu nieruchomości. Pomagamy naszym Klientom w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości: zawarcie umów z dostawcami mediów (prąd, woda, gaz), zgłoszeń do podatku od nieruchomości, zameldowania, podpisywania umów o dostawę Internetu.

EVEREST Nieruchomości- Biuro Nieruchomości dla Ciebie

Chcesz sprzedać nieruchomość

Posiadasz nieruchomość i planujesz jej sprzedaż? Zgłoś ją nam. Zrobimy to w Twoim imieniu. Tak, jak tego chcesz. Szybko, rzetelnie, bezpiecznie i w korzystnej cenie. Zapewniamy pełną obsługę prawną przeprowadzanych transakcji, obsługę notarialną.

Chcesz kupić nieruchomość

Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie apartamentów, mieszkań, domów, obiektów komercyjnych, nieruchomości gruntowych, a także w poszukiwaniu najciekawszych nieruchomości dla Naszych klientów.

Chcesz wynająć nieruchomość

Posiadasz nieruchomość i planujesz ją wynająć? Znajdziemy dla Ciebie najemcę godnego zaufania, podpiszemy z nim umowę oraz wszystkie niezbędne dokumenty i będziemy opiekować się Twoją nieruchomością jak naszą własną.

Kontakt
OBSŁUGA WYNAJMU

Jeśli posiadasz mieszkanie i chcesz je wynająć to oddaj je swoją nieruchomość w nasze ręce. Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie.
Potrafimy zadbać o swój biznes więc pozwól, że zadbamy także o Twój. Wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną i opublikujemy ofertę na portalach ogłoszeniowych. Znajdziemy dla Ciebie najemcę godnego zaufania, podpiszemy z nim umowę oraz wszystkie niezbędne dokumenty i będziemy opiekować się Twoją nieruchomością jak naszą własną.