O nas

EVEREST Nieruchomości

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach w obrocie nieruchomościami.

Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie apartamentów, mieszkań, domów, obiektów komercyjnych, nieruchomości gruntowych, a także w poszukiwaniu najciekawszych nieruchomości dla Naszych klientów. Jesteśmy z naszymi Klientami na każdym etapie procesu zakupu lub sprzedaży nieruchomości, począwszy od wykonania zdjęć, weryfikacji stanu prawnego, poprzez ich prezentowanie, asystę podczas aktu notarialnego i przy przekazaniu nieruchomości. Pomagamy naszym Klientom w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości: zawarcie umów z dostawcami mediów (prąd, woda, gaz), zgłoszeń do podatku od nieruchomości, zameldowania, podpisywania umów o dostawę Internetu.

EVEREST Nieruchomości- Biuro Nieruchomości dla Ciebie

Chcesz sprzedać nieruchomość

Posiadasz nieruchomość i planujesz jej sprzedaż? Zgłoś ją nam. Zrobimy to w Twoim imieniu. Tak, jak tego chcesz. Szybko, rzetelnie, bezpiecznie i w korzystnej cenie. Zapewniamy pełną obsługę prawną przeprowadzanych transakcji, obsługę notarialną.

Chcesz kupić nieruchomość

Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie apartamentów, mieszkań, domów, obiektów komercyjnych, nieruchomości gruntowych, a także w poszukiwaniu najciekawszych nieruchomości dla Naszych klientów.

Chcesz wynająć nieruchomość

Posiadasz nieruchomość i planujesz ją wynająć? Znajdziemy dla Ciebie najemcę godnego zaufania, podpiszemy z nim umowę oraz wszystkie niezbędne dokumenty i będziemy opiekować się Twoją nieruchomością jak naszą własną.

Kontakt
OBSŁUGA WYNAJMU

Jeśli posiadasz mieszkanie i chcesz je wynająć to oddaj je swoją nieruchomość w nasze ręce. Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie.
Potrafimy zadbać o swój biznes więc pozwól, że zadbamy także o Twój. Wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną i opublikujemy ofertę na portalach ogłoszeniowych. Znajdziemy dla Ciebie najemcę godnego zaufania, podpiszemy z nim umowę oraz wszystkie niezbędne dokumenty i będziemy opiekować się Twoją nieruchomością jak naszą własną.