Działka budowlana z dostępem do stawu, Łowyń

Działka budowlana na sprzedaż, Łowyń

340 000 PLN

47 PLN/m2

7200 m2

Opis nieruchomości

DZIAŁKA Z DOSTĘPEM DO STAWU


Działka budowlana o powierzchni 7200 m2, położona w malowniczej miejscowości Łowyń, gmina Międzychód to wyjątkowa oferta dla osób poszukujących przestronnego i urokliwego miejsca do zrealizowania swoich budowlanych marzeń. Działka objęta MPZP.
 
Ta duża działka z dostępem do stawu oferuje wiele możliwości zarówno pod względem architektonicznym, jak i krajobrazowym. Jej rozległa powierzchnia umożliwia wybudowanie przestronnego domu, otoczonego pięknym ogrodem czy też stworzenie innych udogodnień. Przepiękne krajobrazy wokół działki są doskonałym tłem dla wyjątkowej atmosfery i zapewniają spokój oraz bliskość natury.
 
Cena działki wynosi 350 000 zł, co stanowi atrakcyjną ofertę zważając na jej rozległość i potencjał. Jest to doskonała inwestycja dla osób, które szukają przestrzeni i możliwości kreowania swojego idealnego miejsca zamieszkania.
 
Dodatkową atrakcją tej działki jest dostęp do stawu. Obecność naturalnego zbiornika wodnego dodaje uroku i tworzy niepowtarzalny klimat tego miejsca. 
 
Łowyń to urokliwa miejscowość o wyjątkowym charakterze. Znajduje się ona w otoczeniu malowniczych lasów i pól, co sprzyja aktywnemu trybowi życia na świeżym powietrzu. Dodatkowo, bliskość natury, spokój i cisza tworzą idealne warunki dla osób pragnących uciec od miejskiego zgiełku i cieszyć się sielankowym stylem życia.
 
Działka budowlana w Łowyniu o powierzchni 7200 m2 to doskonała okazja dla tych, którzy marzą o przestronnym i urokliwym miejscu do zamieszkania. Cena i dostęp do stawu sprawiają, że ta oferta jest wyjątkowo atrakcyjna. Zachęcam do zapoznania się bliżej z tą nieruchomością i rozważenia możliwości, jakie ona oferuje.


Zapraszam do kontaktu
Aleksander Bilski


Oferta nr 115220006 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 115220006
Typ oferty Działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 340 000 PLN
Cena za m2 47 PLN
Powierzchnia 7 200 m2
Miejscowość Łowyń
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat międzychodzki
Gmina Międzychód
Ogrodzenie brak
Szerokość frontu 20.00 m

Z nami tworzysz swoją przestrzeń