Oferty polecane przez EVEREST

EVEREST Nieruchomości – jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach w obrocie nieruchomościami.

Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie apartamentów, mieszkań, domów, obiektów komercyjnych, nieruchomości gruntowych, a także w poszukiwaniu najciekawszych nieruchomości dla Naszych klientów. Jesteśmy z naszymi Klientami na każdym etapie procesu zakupu lub sprzedaży nieruchomości, począwszy od wykonania zdjęć, weryfikacji stanu prawnego, poprzez ich prezentowanie, asystę podczas aktu notarialnego i przy przekazaniu nieruchomości. Pomagamy naszym Klientom w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości: zawarcie umów z dostawcami mediów (prąd, woda, gaz), zgłoszeń do podatku od nieruchomości, zameldowania, podpisywania umów o dostawę Internetu.

Oferujemy naszym klientom:

EVEREST Nieruchomości proponuje Państwu sprzedaż i wynajem mieszkań, domów, nieruchomości gruntowych oraz komercyjnych na terenie Poznania i okolic:

 • kojarzymy strony oferujących z poszukującymi,

 • skompletujemy niezbędne dokumenty do przeprowadzenia transakcji,

 • doradzimy inwestycyjne – tak byś zawarł najkorzystniejszą umowę,

 • zapewnimy obsługę notarialną i prawną.

Co nas wyróżnia ?

Zaangażowanie przy współpracy z Naszymi klientami jest dla nas najważniejsze. Już od pierwszego kontaktu staramy się spełnić wszelkie Państwa oczekiwania, zachowując przy tym najwyższe standardy.

Do każdej powierzonej nam nieruchomości podchodzimy indywidualnie i priorytetowo. Rozumiemy, że dbałość o Państwa interesy oraz zapewnienie komfortu na każdym etapie, sprawiają że Klienci są zadowoleni z naszej współpracy.

Nasze podejście przekłada się często na wieloletnią, stałą współpracę co jest dla nas największym uznaniem.

Co możemy dla Ciebie zrobić

EVEREST Nieruchomości proponuje Państwu sprzedaż i wynajem mieszkań, domów, nieruchomości gruntowych oraz komercyjnych na Poznania i okolic:

 • kojarzymy strony oferujących z poszukującymi,

 • skompletujemy niezbędne dokumenty do przeprowadzenia transakcji,

 • doradzimy inwestycyjne – tak byś zawarł najkorzystniejszą umowę,

 • zapewnimy obsługę notarialną i prawną.

Co nas wyróżnia ?

Zaangażowanie przy współpracy z Naszymi klientami jest dla nas najważniejsze. Już od pierwszego kontaktu staramy się spełnić wszelkie Państwa oczekiwania, zachowując przy tym najwyższe standardy. Do każdej powierzonej nam nieruchomości podchodzimy indywidualnie i priorytetowo. Rozumiemy, że dbałość o Państwa interesy oraz zapewnienie komfortu na każdym etapie, sprawiają że Klienci są zadowoleni z naszej współpracy. Stałe, oraz często wieloletnie współprace są dla nas największym uznaniem.

EVEREST Nieruchomości – Biuro Nieruchomości dla Ciebie

Chcesz sprzedać nieruchomość

Posiadasz nieruchomość i planujesz jej sprzedaż? Zgłoś ją nam. Zrobimy to w Twoim imieniu. Tak, jak tego chcesz. Szybko, rzetelnie, bezpiecznie i w korzystnej cenie. Zapewniamy pełną obsługę prawną przeprowadzanych transakcji, obsługę notarialną.

Skontaktuj się

Chcesz kupić nieruchomość

Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie apartamentów, mieszkań, domów, obiektów komercyjnych, nieruchomości gruntowych, a także w poszukiwaniu najciekawszych nieruchomości dla Naszych klientów.

Skontaktuj się

Chcesz wynająć nieruchomość

Posiadasz nieruchomość i planujesz ją wynająć? Znajdziemy dla Ciebie najemcę godnego zaufania, podpiszemy z nim umowę oraz wszystkie niezbędne dokumenty i będziemy opiekować się Twoją nieruchomością jak naszą własną.

Skontaktuj się
Specjaliści nieruchomości Everest

OBSŁUGA WYNAJMU

Jeśli posiadasz mieszkanie i chcesz je wynająć to oddaj je swoją nieruchomość w nasze ręce. Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie.
Potrafimy zadbać o swój biznes więc pozwól, że zadbamy także o Twój.
Wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną i opublikujemy ofertę na portalach ogłoszeniowych.
Znajdziemy dla Ciebie najemcę godnego zaufania, podpiszemy z nim umowę oraz wszystkie niezbędne dokumenty i będziemy opiekować się Twoją nieruchomością jak naszą własną.

Zadzwoń lub napisz

Chcesz sprzedać, kupić, nająć
lub wynająć nieruchomość ?

NAPISZ DO NAS

Na pewno do Ciebie oddzwonimy !

  SprzedażKupnoWynajemNajem

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i rejestrowanie moich danych osobowych w celach marketingowych i świadczonych usług przez EVEREST Nieruchomości zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r. Więcej zakładka RODO.

  * pozycje wymagane